page-header

Strateji ve Planlama

Size Rehberlik Edelim
Herhangi bir dijital pazarlama stratejisine veya büyük web tasarım projesine geçmeden önce, amaç ve hedeflerin tanımlanması gerekir. MUCH ekibi, strateji ve planlama, uygulama ve ölçülebilir sonuçlar elde etme konusunda uzmandır. Bize güvenin, size bu yolculukta rehberlik edelim.

Erişim, katılım, dönüşüm ve olumlu bir yatırım getirisi ile etki yaratmak için ölçülebilir hedefleri olan misyon odaklı bir plan oluşturmaya odaklanıyoruz.

Araştırma

İçgörü toplama, keşif konumlandırma, yaratıcı özetler ve değerlendirmeler ve iletişim araştırma çalışmaları ve odak gruplarıyla izlemeyi etkiler. Bu araştırmayı, geliştirdiğimiz stratejiye bağlam sağlamak için kullanıyoruz.

İçerik Denetimi

Web sitesi, sosyal ve diğer içeriğin tam olarak dizine eklenmesi – Hangi varlıkların çalıştığını, neyin iyileştirilmesi gerektiğini ve neyin kaldırılması veya konsolide edilmesi gerektiğini belirlemek.

Marka stratejisi

Değerlerinizi, güçlü yanlarınızı ve izleyicilerinizi en iyi şekilde konumlandıran konumlandırma, mesajlaşma platformları ve görsel kimlik oluşturma – görevinizi gerçekten hayata geçirin.

İçerik Stratejisi

Hangi hikayeleri anlatacağız? Onlara kime ve nasıl söyleyeceğiz? Hangi platformlarda onlara anlam ifade ediyor?

Pazarlama ve İletişim Stratejisi

Takipçilerinizi huni hale getirmenize yardımcı oluyoruz – farkındalık yaratma, ilgilerini çekme ve ilham verme: Davranış, bağış yapma, takip etme, paylaşma, kayıt olma ve amacınıza dönüştürme.

Medya Stratejisi

Google Grant’iniz, bağışlanan medya, ücretli reklamlar ve kazanılmış medyanın YG’nin optimize edildiğinden emin olmak için bir medya planı hazırlarız.

Dijital Büyüme Stratejisi
Strateji veya planlama olmadan, görünür gözle iyi görünebilecek hizmetlere para ödüyorsunuz, ancak istediğiniz sonuçları elde etmiyorsunuz. MUCH Agency ekibi, ne kadar başarılı olduğunuzu sürekli ölçecek, bunu destekleyecek analitik verilerle bir yıllık dijital pazarlama planı hazırlar.

Denetimler ve Raporlar
Bir sonraki varış yerinize ulaşmadan önce nerede olduğunuzu öğrenmeniz gerekir. Mevcut web sitenizi denetlemek ve bir sonraki hamlenizde önemli bir değer ve fikir getirmek. 3 Medya web, web sitenizin hem teknik hem de SEO açısından detaylı bir şekilde denetlenmesini sağlayabilir ve hedeflerinize ulaşmak için bir eylem planı oluşturmanıza yardımcı olabilir.

İletişim kurun - Bir proje başlatın.