page-header

Web Tasarımı ve Yönetimi

Nasıl Başlıyoruz?
Web tasarım süreci, markalarla yapılan bilgilenme toplantısı ile başlar. Bir müşteriyle tanışıp, hedeflerini ve beklentilerini anladıktan sonra, kapsamlı keşif süreci başlar. Toplantı esnasında işinizi, hedeflerinizi, müşterinizi ve çözmek istediğimiz sorunları tanırız. Keşif süreci, hedef kitle araştırmasını, kilit paydaşların öğrenilmesi ve müşterilerimizle sürekli işbirliğine dayalı iletişimi içermektedir.
Planlama Yapıyoruz
Sağlam bir temel oluşturmak, web tasarım sürecimizin ayrılmaz bir parçasıdır. Web sitesinin genel mimarisini sağlayan bir site haritası yayınlayarak sürece başlıyoruz, sonra da UX (kullanıcı deneyimi) planlamaya geçiyoruz. Tasarımcılarımız ve pazarlama stratejistlerimiz, en başından beri iyi tasarlanmış, iyi planlanmış ve optimize edilmiş bir web sitesi sağlamak için işbirliği yaparlar.
Dizayn Süreci Başlıyor
Etkileşimli bir Kullanıcı Arabirimi Kiti (UI Kiti) ve temel sayfaların ve sayfa sistemlerinin düz tasarımlarını oluşturmak için sağlam bir temel oluşturmak üzere oluşturuyoruz. Son olarak website tasarımı tamamlandıktan sonra websitesi içinde optimizasyon tamamlanıyor ve %100 SEO uyumlu olarak yayınlanma sağlanıyor. Arama motoru için optimize edilmiş web sitesi içeriği oluştururuz.
Responsive Tasarım
Tüm kullanıcılar ve cihazlar için geliştiriyoruz ve duyarlı bir şekilde kod yazarken veya yazarken sürekli kendimizi yenilik yapmaya zorluyoruz. Tek bir kod tabanı ve farklı cihazlar arasında tek bir tasarım kullanmak, metnin boyut ve formatta kayması, görüntülerin yükleme süresi için optimize edilmesi ve kullanıcı arabirim öğelerinin, izlenen cihaza ve giriş yöntemine uyarlanması anlamına gelir.
 • Web Tasarımı Nedir?

  Web tasarımı web sitesi oluşturma işlemidir. Web sitesi düzeni, içerik üretimi ve grafik tasarım dahil olmak üzere birçok farklı yönü içerir . Terimleri ise web tasarım ve web geliştirme genellikle birbirlerinin yerine kullanılır, web tasarım teknik olarak daha geniş kategorisinin bir alt kümesidir.

 • Web Tasarımının Faydaları Nelerdir?

  Duyarlı Web Tasarımının Avantajları . Pek çok duyarlı web tasarım faydaları vardır . SEO’nuzu, dönüşüm oranlarınızı, kullanıcı deneyiminizi ve işinizin büyümenize katkıda bulunan diğer birçok yönünü olumlu yönde etkileyebilir.

 • Web Tasarımında Neler Önemlidir?

  Web sitesi tasarımı , insanların yararlı ipuçları ve en iyi uygulamalar için geldiği kullanıcı dostu bir ortam oluşturmak için harika bir yoldur. Bir web sitesi uygun şekilde tasarlanır ve yönetilirse, müşteriler sitenize sürekli olarak geri döner ve şirketinizle iş yapar.

 • Neden Web Tasarımına İhtiyacımız Var?

  Web tasarımı önemlidir çünkü kitlenizin markanızı nasıl algıladığını etkiler. Onlara yaptığınız izlenim ya sayfanızda kalmalarını ve işinizi öğrenmelerini ya da sayfanızı terk etmelerini ve bir rakibe dönüşmelerini sağlayabilir. İyi bir web tasarımı, potansiyel müşterilerinizi sayfanızda tutmanıza yardımcı olur.